Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

30 stycznia, 2021 0 przez admin

Euro Truck Simulator 2 Download to nasz instalator do pobrania z bezpiecznego źródła. Pobierz ETS 2 w wersji PL i przeżyj to jeszcze raz. Przejedziesz ciężarówką pół Europy minimalnie – gwarantujemy! 🙂

Euro Truck Simulator 2 Download

Euro Truck Simulator 2 do pobrania to rzadka gra z rzadkim usposobieniem. Silna symulacja, dogłębna, wręcz perfekcyjnie zdetalizowana. No, oprócz grafiki na dzisiejsze czasy – ale kiedy ta gra powstała… Podczas gdy inni deweloperzy z obsesją na punkcie pojazdów wydają się traktować motywację gracza jako coś oczywistego, czeskie studio SCS rozumie, że przyjemnie wymodelowany rumak potrzebuje przyjemnie wymodelowanego środowiska, aby błyszczeć.

Tym razem środowisko to jest obszarem Europy rozciągającym się od Plymouth na zachodzie do Wrocławia na wschodzie, od Aberdeen na północy po Mediolan na południu. Plątanina autostrad i głównych dróg jest nieźle wystylizowana i zagęszczona, ale sprawia wrażenie masywnej. Po wspaniałym tygodniu nieprzerwanej jazdy ciężarówką ekran statystyk mówi mi, że widziałem dopiero 30% całego “świata”. Wow, świat w ETS 2 do pobrania jest serio ogromny.

euro truck simulator 2 pobierz

Pobierz Euro Truck Simulator 2

Jedynym momentem, w którym sama gra traci swoją świetność, jest próba przywołania pewnych regionów i dźwięków. Im dalej od Europy Środkowej, tym mniej przekonujące stają się krajobrazy. I to bez żadnej przesady. Wydaje się, że nikt nie powiedział wiejskim rzemieślnikom z SCS, że wiejskie tereny Wielkiej Brytanii charakteryzują się długimi, zielonymi roślinami zwanymi situs judi online24jam terpercaya żywopłotami (ciekawe czy o tym wiedzieliście).

euro truck simulator 2 do pobrania

Miasta są często przedstawiane za pomocą najkrótszego wizualnego skrótu – kilka magazynów, dziwny punkt orientacyjny, jeśli masz szczęście. Nie spodziewaj się, że zobaczysz ulubione lokalne rondo, ślizgawkę lub fotoradar w tej bardzo polecanej grze RPG dla kierowców ciężarówek. Nie wykluczone jednak, że wkrótce powstanie gra, która bardziej urealni świat gry.

Pełna wersja ETS 2 do pobrania

euro truck simulator 2 download

Okresy płynnej, niemal usypiającej autostradowej jazdy gnieżdżą się między przejazdami bardziej obskurnej jezdni. W jednej minucie płyniesz kontemplując zachód słońca nad centralnym rezerwatem, w następnej jesteś nocą na zalanej deszczem wiejskiej drodze, czekając na odpowiedni moment, aby minąć boleśnie powolny pantechnicon. Zmęczenie nie może zabić w ETS 2 za darmo, ale może zostawić cię w rowie, czując się okropnie z dużym rachunkiem https://www.catholicexorcism.org/profile/10-situs-judi-slot-online-gampang-menang/profile za naprawę do zapłacenia.

Nasz instalator gwarantuje, że pobierana przez Ciebie gra będzie w pełnej wersji na PC, po polsku. ETS 2 download z naszego źródła jest regularnie skanowany. Gwarantujemy bezpieczeństwo pobieranej gry. No i życzymy miłej gry 🙂