Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

25 sierpnia, 2021 0 przez admin

Forza Horizon 4 Download pełnej wersji na PC. Na naszej stronie pobierzesz instalator, który w ekspresowym tempie pobierze grę po polsku. Co więcej, można też pobrać Forzę 4 na telefon.

Forza Horizon 4 na telefon prezentuje się świetnie i działa bardzo dobrze na telefonach z 2 GB RAM-u. Czasami mogą zdarzyć się jakieś opóźnienia, ale raczej nie zabijają one przyjemności, która płynie z rozgrywki.

Poziom rozgrywki


Na pierwszy rzut oka Forza Horizon 4 nie różni się wiele od poprzedniej części. Są to tylko pozory, ponieważ z upływem czasu widać jak dużo poprawek wprowadzili twórcy. Dynamika gry stoi na bardzo wysokim poziomie, zmieniają się pory roku, zmienia się pogoda, a trasy są urozmajcone i ciekawsze niż wcześniej. Przed rozpoczęciem właściwej gry, trzeba jednak pokonać początkowy etap, który polega na jeździe w każdych warunkach. Jest to prolog, dzięki któremu można się szybciej zapoznać z produkcją i mechaniką poszczególnych pojazdów. Pobierz Forza Horizon 4 na telefon z microgry.pl i wczuj się w rolę kierowcy jeszcze dziś.

Nowości w grze


Oczywiście grafika na telefonach nie jest tak imponująca jak na komputery, ale stoi również na bardzo wysokim poziomie. Oprawa graficzna powinna spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Cały prolog trwa około 5 godzin, jednak został tak przygotowany, że gracz nawet przez chwilę się nie nudzi. Po skończonym prologu gracz zostaje zapoznany z pozostałymi trybami rozgrywki. Warto również zwrócić uwagę, że dostępny jest tryb multiplayer dla osób, które chciałyby zagrać wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Zostały wprowadzone nowości, a przede wszystkim pojawiła się możliwość zakupu aut. Oprócz tego gracz może się też wcielić w rolę kaskadera, którego zadaniem jest wykonanie określonej akrobacji podczas nagrywania filmu. Powróciły również wyścigi specjalne, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. W trakcie tych wyścigów można się zmierzyć ze zwariowanymi motocyklistami lub myśliwcem.

Tryb multiplayer


Rozgrywki online zostały mocno rozbudowane, a to z pewnością ucieszy fanów gry wieloosobowej. Duży nacisk na tryb multiplayer nie sprawił jednak, że autorzy zapomnieli o trybie jednoosobowym.

pobierz forza horizon 4

Mechanika rozgrywki stoi na bardzo wysokim poziomie, a gracz ma bardzo wiele możliwości. Forza Horizon 4 do pobrania – także na telefon jest dostępna u nas, na stronie microgry.pl w polskiej wersji językowej. Jest to tytuł obowiązkowy dla każdego fana gier wyścigowych. Dobre wrażenie robi też projekt świata oraz mapa ogólna. Nie jest to ogromny teren, ale został odpowiednio zaprojektowany. Twórcy dokładnie przemyśleli każdy element, dlatego w świecie przedstawionym w grze nie ma praktycznie żadnych zbędnych rzeczy. Całkowite zapamiętanie trasy jest bardzo ciężkie nawet po wielokrotnym przejechaniu jednej trasy, ponieważ drogi są ulokowane bardzo gęsto. Do tego zmieniająca się pogoda sprawia, że za oknem dzieje się dużo. Jest to produkcja, która zachwyca świetną grafiką. Już w poprzedniej części była to bardzo mocna strona gry, ale tu oprawa wizualna została jeszcze bardziej poprawiona. Gra na telefonach wygląda naprawdę pięknie, dlatego nie można się do niczego przyczepić.

Poprawa oprawy graficznej


Autorzy poprawili grę świateł oraz cienie, a przede wszystkim skupili się na optymalizacji. Nawet na słabszych telefonach komórkowych Forza Horizon 4 działa bardzo dobrze. Jest to bez wątpienia propozycja dla osób, które cenią sobie jakość wykonania w grach wyścigowych. Autorzy zadbali o szczegóły i detale, dlatego wszystko prezentuje się doskonale. Ustawienia sterowania można zmieniać, dlatego każdy może dostować je do własnych preferencji. Świat jest zróżnicowany, a gracz ma do wyboru bardzo dużą liczbę pojazdów. Gracz może poczuć swobodę i podziwiać krajobrazy, które przygotowane zostały w przemyślany sposób. Zadowolone będą też osoby, które lubią poświęcać czas na modyfikację auta. Wygląd pojazdu można dopasować do kierowcy, ponieważ dostępna jest ogromna ilość modyfikacji oraz dodatków. Modyfikacja samochodu to nie wszystko, ponieważ gracze mogą zmienić także wygląd samego kierowcy. W trybie multiplayer można zarobić na nowe pojazdy i rywalizować z najlepszymi kierowcami na świecie. Na serwerach nie brakuje graczy, dlatego zawsze jest z kim przeprowadzić wyścig.