GTA San Andreas

GTA San Andreas

31 sierpnia, 2021 0 przez admin

GTA San Andreas Download po polsku. Pobierz pełną wersję GTA SA na komputer. Gra jest po polsku, w formie instalki – mega szybkie pobieranie i gwarancja bezpieczeństwa od serwisu MicroGry.

Akcja w GTA San Andreas rozgrywa się na ulicach USA. Głównym bohaterem jest Carl Johnson, którego celem jest uratowanie rodziny i odzyskanie władzy nad miastem.

Rozpoczęcie rozgrywki


Za produkcję odpowiedzialne jest oczywiście studio Rockstar Games, które znów zachwyca graczy dbałością o szczegóły i detale. Rozgrywkę zaczynamy jako drobny złodziejaszek, który pnie się po szczeblach gangsterskiej kariery. Na uwagę zasługuje fakt, że każdą misję można w dowolnym momencie przerwać i zająć się zwiedzaniem otwartego świata gry. GTA San Andreas download jest dostępny u nas, na stronie microgry.pl, skąd możesz pobrać pełną grę w polskiej wersji językowej.

gta san andreas na telefon

San Andreas jest to piąta odsłona serii, która już od samego początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy. Bohater ma pomóc gangowi z ulicy Groove Street przejąć kontrolę nad całą metropolią Los Santos. Nie jest to łatwe zadanie, ale do pomocy ma oczywiście oddanych kompanów. Warto zaznaczyć, że GTA San Andreas download było najlepiej sprzedającą się grą video z 2004 roku. W 2011 roku było już sprzedanych ponad 27,5 miliona egzemplarzy. Pomimo upływu czasu jest to dalej bardzo popularna produkcja, która zachowała swoją grywalność. Gracze cały czas mierzą się ze sobą w trybie multiplayer. Co więcej, gra GTA SA jest również do pobrania na telefon. Fabuła dotyczy życiorysu byłego gangstera Carla Johnsona o pseudonimie “CJ”, który po śmierci matki wraca do domu i znowu zostaje wciągnięty do gangu. Musi on rywalizować z innymi grupami przestępczymi, a także ze skorumpowaną władzą. Na szczególną uwagę zasługuje sztuczna inteligencja policji, ponieważ widać w tej kwestii dużą poprawę w stosunku do poprzednich części. Nie jest już tak łatwo uciec policjantom, ale jest to jak najbardziej do zrobienia. Akcja rozgrywa się na ulicach Stanów Zjednoczonych i w ciekawy sposób prezentuje życie ciemnoskórych obywateli.

Fabuła gry


To właśnie w latach dziewięćdziesiątych doszło tam do krwawych zamieszek w Los Santos, ponieważ społeczeństwo sprzeciwiało się organom ścigania. GTA San Andreas pobierz z microgry i jeszcze dziś wciel się w rolę gangstera, który zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel.

pobierz gta san andreas

Warto dodać, że pomimo upływu czasu, produkcja cały czas zachwyca grywalnością i wygląda dobrze. Dzięki temu można lepiej poznać życie grup przestępczych, które cały czas działają w USA. Na uwagę zasługuje fakt, że w grze zostały zawarte odniesienia do rzeczywistych miast i regionów, które występują na świecie. W latach 90. XX wieku na ulicach Los Angeles doszło do poważnych zamieszek i starć między ludźmi. Do wszystkiego przyczyniła się też epidemia cracku, która sprawiła, że duża część społeczeństwa wylądowała na ulicy bez środków do życia. Gracz ma do dyspozycji otwarte środowisko, po którym bez żadnych przeszkód może się poruszać. Postać może biegać, chodzić, pływać, biegać sprintem, a nawet skakać i się wspinać. Oprócz tego można wykorzystać broń, którą znajdzie się na mapie.

Pobierz GTA SA


Dostępne są też różne pojazdy, które można prowadzić, takie jak: motocykle, samochody, samoloty, sprzęt rolniczy, amfibie, łodzie, helikoptery, a nawet plecaki odrzutowe. Carl Johnson chce przede wszystkim rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci matki, a my musimy mu w tym pomóc. Jest to ponadczasowa gra, która idealnie ukazuje ducha serii Grand Theft Auto.

gta sa pobierz

Jest to już kolejna część, która wykorzystuje trójwymiarową grafikę i otwarty świat. To właśnie duża swoboda jest tym, co najczęściej wymieniają fani serii jako największą zaletę GTA. Trzeba jednak mieć na uwadze, że do GTA SA download zostały wprowadzone różne usprawnienia, które podnoszą poziom rozgrywki na jeszcze wyższy poziom. Osoby, które posiadają szybkie łącze internetowe powinny pobrać grę w mniej niż kilkanaście minut. Wybór sposobu podróżowania zależy jedynie od gracza. Jeżeli chodzi o misje, to nie ma w tej kwestii żadnego przymusu, ponieważ każde zadanie może być zakończone w dowolnym momencie. Jest to jednak gra, w której obecna jest agresja oraz brutalność, dlatego nie jest przeznaczona dla dzieci. Pod względem grywalności GTA SA nie różni się wiele od GTA Vice City.