GTA Vice City

GTA Vice City

22 sierpnia, 2021 0 przez admin

GTA Vice City download najszybszym instalatorem – waży bardzo mało i pobierze grę po polsku w ekspresowym tempie.

Studio Rockstar jest odpowiedzialne za przygotowanie GTA Vice City, które odniosło światowy sukces komercyjny. Warto również dodać, że jest to pierwszy raz, kiedy nowa część gry nie została określona cyferką, tylko nazwą miasta, które nawiązuje do Miami.

Pobierz GTA Vice City


Akcja dzieje się w latach 80 XX wieku. Klimat nie jest już tak ponury jak w poprzednich odsłonach. Otoczenie jest słoneczne, a twórcy zdecydowali się zaimplementować jasne kolory, które sprawiają, że można bezpośrednio poczuć ten ciepły klimat. GTA Vice City pobierz z naszej strony microgry.pl i rozpocznij przygodę jeszcze dziś. Głównym bohaterem jest Tommy Vercetti, który wyszedł z więzienia i planuje zemstę na wcześniejszym szefie mafii. Zadaniem gracza jest wykonywanie kolejnych zadań, które krok po kroku przybliżają Tommy’ego do upragnionego celu. Od razu można zobaczyć wiele różnic w stosunku do poprzedniej części. Twórcy dali bardzo dużo wolności, dzięki czemu można się poruszać gdziekolwiek.

Jakość rozgrywki


Oprócz głównych misji dostępnych jest wiele questów pobocznych, które znacząco przedłużają rozgrywkę i zapewniają jeszcze więcej godzin dobrej zabawy. Po całej mapie porozrzucane są specjalne znajdźki, które umożliwiają przykładowo przejęcie stanowiska kierownika w salonie samochodowym. Gra jest stworzona w ten sposób, że nawet bardzo wymagający gracze powinni być zadowoleni. Głównym celem gry jest rozbudowa swojego przestępczego imperium. Najważniejszym elementem dla większości graczy jest oczywiście swoboda i otwarty świat. Dzięki temu nie trzeba się o nic martwić, można zrelaksować i przemierzać świat Miami. Warto zaznaczyć, że mapa w GTA Vice City jest większa niż w San Andreas, tak samo jak liczba zadań. Od strony graficznej produkcja stoi na satysfakcjonującym poziomie. W czasie premiery część osób była zachwycona grafiką, ale obecnie nie robi ona już takiego wrażenia. Należy mieć na uwadze, że GTA Vice City można uruchomić nawet na słabszych kompusterch.

Grywalność


Od premiery gry tak naprawdę nie zmieniło się wiele, ponieważ grywalność cały czas stoi na bardzo wysokim poziomie. Dużym zainteresowaniem cieszy się tryb multiplayer, w którym rywalizują gracze z całego świata. Jest to ponadczasowa produkcja, która z pewnością zostanie zapamiętana jeszcze przez następne pokolenia.

gta vice city pobierz

GTA Vice City download jest dostępny u nas, na stronie microgry.pl całkowicie za darmo. Jest to doskonała szansa dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zagrać w tę fenomenalną grę. Z pewnością wiele razy trafiłeś na strony, na których mogłeś pobrać grę dopiero po wykonaniu dziwnych zadań. Dlatego warto korzystać jedynie ze sprawdzonych serwisów, które nie zawierają wirusów. U nas możesz pobrać GTA Vice City w polskiej wersji językowej za darmo, dzięki czemu oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy. Osoby, które posiadają szybkie połączenie z internetem mogą pobrać grę nawet w kilkanaście minut. Największą atrakcją jest oczywiście możliwość poruszania się po całym świecie. GTA Vice City do pobrania jest dostępne u nas, pod adresem microgry.pl

GTA Vice City Download


Misję można przerwać w dowolnym momencie i bezpośrednio rozpocząć zwiedzanie słonecznego miasta Miami, które ukrywa wiele znajdziek i skarbów. W grze można spotkać najwięcej luksusowych oraz sportowych aut, ale nie ma żadnego problemu, jeśli komuś zależy także na jeździe czołgiem. Podczas instalacji można też dodać specjalne mody, które dają jeszcze większe możliwości. Nie da się praktycznie nudzić, ponieważ zawsze jest coś do zrobienia lub obejrzenia. Cechą charakterystyczną wszystkich misji jest nieliniowa i spójna fabuła. Wymagania stawiane graczom są różne, dlatego zadania polegają nie tylko na kradzieży auta, ale również na dostarczaniu ważnych przesyłek oraz skokach rabunkowych. Czasami trzeba też podłożyć bombę, a nawet dokonać morderstwa. Całość jest niezwykle rozbudowana, dlatego GTA Vice City do pobrania zapewnia spokojnie zabawę na kilkadziesiąt godzin. Oprócz tego dostępnych jest wiele misji dodatkowych, które są bardzo ciekawe. Vice City jest bardzo dużym i zróżnicowanym miastem. Gracz może podziwać słoneczne plaże i tereny rekreacyjne, na których codziennie przebywa mnóstwo ludzi.