Mafia 2

Mafia 2

20 stycznia, 2021 0 przez admin

Mafia 2 Download to nasz najnowszy, stabilny instalator który pomoże Ci pobrać pełną wersję gry na PC. Szybko i bezpieczne. Nasza obsługa w razie pytań służy pomocą.

Mafia 2 Download

Największą siłą gry Mafia II jest niewątpliwie jej narracja i pycha, z jaką jest dostarczana. Akcja toczy się w latach czterdziestych i pięćdziesiątych XX wieku, a my jesteśmy w Empire Bay, fikcyjnej, nowej wizji Nowego Jorku, pełnej klasycznych samochodów i inteligentnych ludzi zajmujących się codziennymi sprawami.

mafia 2 pobierz

Grając jako młody imigrant z Sycylii imieniem Vito Scaletta, mamy za zadanie wyrobić sobie markę w zaciekłym świecie przestępczości zorganizowanej, a to łatwiejsze niż się wydaje. Chociaż… zależy dla kogo. Ale cóż, do odważnych świat należy. Spróbujmy zatem.

Tu zobaczycie krótki gameplay Mafii II. Co myślicie?

Pierwsze wrażenia są świetne i, ogólnie rzecz biorąc, Mafia II radzi sobie w 2021 roku bardzo, ale to bardzo dobrze. Vito Scaletta, pomimo swojej wątpliwej ścieżki kariery i skłonności kryminalnych, jest postacią wciągającą i wciągnęło nas w jego wyczyny pomimo faktu, że jest zabójcą, który chce wykorzystać swojego bliźniego dla szybkiego zarobku. Niefajne, nie? 😉 Oczywiście kontrolujemy Vito przez całą tę przygodę, która jest zaskakująco zróżnicowana i obejmuje wiele zabawnych scenariuszy, w tym szybki pobyt we Włoszech podczas drugiej wojny światowej, gdzie Vito zostaje wysłany, aby uniknąć więzienia po złapaniu podczas nieudanego napadu. Ah, aż chyba zagramy ponownie.

mafia 2 download

Pobierz Mafia 2

Krótka misja we Włoszech, choć nietypowa pod względem lokalizacji, nadaje ton różnorodności misji, a Mafia 2 Download wykonuje świetną robotę, przenosząc nas wraz ze swoją narracją poprzez bogactwo wyjątkowych, mega interesujących misji. Niezależnie od tego, czy grozimy pracownikom portowym, czy okradamy budynki rządowe, bohater rzadko powtarza się podczas misji kampanii, co pomogło nam w zachwycie przez te kilkanaście godzin grania. Świetna gra.

Z przyzwoitym wyborem DLC, Mafia II: Definitive Edition jest nadal warta obejrzenia w 2021 roku, zwłaszcza jeśli przegapiłeś to w poprzednich latach. Wygląda dobrze (w większości), gra się świetnie, a sama Mafia 2 do pobrania oferuje wiele godzin rozrywki każdemu. Oczywiście gra nie jest pozbawiona wad, ale świetnie się bawiliśmy.