My Summer Car

My Summer Car

16 stycznia, 2021 1 przez admin

My Summer Car Download to instalator gry My Summer Car, który pobierzesz z naszej strony. Zapraszamy do przeczytania opisu gry oraz instrukcji pobierania.

pobierz my summer car

W tym poradniku dowiesz się:

  • Jak grać w My Summer Car
  • Jak pobrać i zainstalować My Summer Car

Zapraszamy!

My Summer Car Download

Racja, to dziwne. Nie jestem nawet pewien, czy powinienem nazwać to tytułem survivalowym, budową samochodów czy symulatorem chodzenia; My Summer Car to po trochu wszystko i musi to być jeden z najbardziej wyjątkowych pomysłów na grę związaną z prowadzeniem samochodu, jaką widziałem od jakiegoś czasu. Oto krótki opis: wcielisz się w nastolatka mieszkającego na fińskiej wsi w latach 90., którego zadaniem jest zbudowanie małego, wytrzymałego samochodu, podczas gdy twoi rodzice wyjeżdżają na letnie wakacje. Samochód jest całkowicie zdemontowany i nie otrzymujesz żadnych instrukcji, w jaki sposób możesz go złożyć. Istnieje niezliczona liczba komponentów, od bloku silnika, tłoków i układu wydechowego, aż po najmniejsze nakrętki i śruby, które trzymają razem zardzewiałą maszynę. Powodzenia w ustalaniu, dokąd wszyscy idą! Ta gra z pewnością przetestuje twoją cierpliwość i nie będzie trzymała cię za rękę na żadnym etapie procesu. Niemniej jednak wielu chwaliło ją za jego autentyczność i niesamowicie satysfakcjonującą rozgrywkę. Osobiście również cały zespół Microgry się wciągnął grę jaką jest My Summer Car do pobrania na PC.

Pobierz My Summer Car

My Summer Car umożliwia także zamawianie u dealera zestawów tuningowych i części karoserii, dzięki czemu możesz zamienić samochód w dragster z doładowaniem lub dzikie zwierzę rajdowe. Och, tylko upewnij się, że nie wykonujesz żadnych szkicowych ruchów, które mogą doprowadzić do wypadku lub zepchnięcia tego cholerstwa z drogi, ponieważ albo umrzesz, albo, w najlepszym przypadku, będziesz musiał holować go do mechanika i napraw go, co jest dość drogie. Co więcej, mechanika permanentnej śmierci oznacza, że ​​gdy umrzesz, gra się kończy i będziesz musiał zacząć od punktu wyjścia, więc staraj się nie zwariować, dobrze? Oprócz budowania i prowadzenia samochodu, będziesz mieć do wyboru różne prace. W tej grze pieniądze są niezwykle cenne, ponieważ części samochodowe lub naprawy będą cię kosztować znaczną ilość pieniędzy, które można zarobić, wycinając drewno, holując wraki pojazdów lub dostarczając gazety. Jeśli bardziej czujesz się złoczyńcą, możesz też szybko zarobić, okradając sklepy, ale uważaj na chłopców w niebieskim kolorze! Genialne, nieprawdaż?

my summer car do pobrania na pc

Pełna wersja gry do pobrania

W tym czasie będziesz musiał także jeść, spać, nawadniać się i odwiedzać lokalny sklep, aby kupić skandaliczne ilości kiełbasy i piwa, a także płacić rachunki lub pilnować, aby w jakiś sposób nie podpalić domu. . Zasadniczo kilka elementów symulacji życia. Pod względem graficznym prawdopodobnie nie będzie to twój pierwszy wybór.

my summer car download

My Summer Car Download przypomina mi tytuł z PlayStation z początku XXI wieku i nie jest nawet zbyt atrakcyjny pod względem wyglądu. Ale co tam. Ale to w porządku, bo nie ma tragedii. Ta gra nie traktuje siebie zbyt poważnie i Ty też nie powinieneś. Warto zauważyć, że ta osobliwość została opracowana przez jedną osobę i jest stale aktualizowana o nowe funkcje i łatana w celu naprawienia wszelkich błędów. Osobiście nie jestem tym tak podekscytowany jak inni gracze, ale jakby nie było gra jest naprawdę dobra i warto się w nią wciągnąć.