Need For Speed Payback

Need For Speed Payback

18 stycznia, 2021 0 przez admin

Need For Speed Payback Download to nasz szybki i bezpieczny instalator, dzięki któremu pobierzesz oraz zainstalujesz NFS Payback bez żadnego problemu. Jeżeli tylko masz jakiś problem z naszym instalatorem – służymy pomocą!

Need For Speed Payback Download

Need For Speed ​​wielokrotnie próbowało odkryć siebie na nowo, wypróbowując nowe zwroty akcji w środowisku wyścigów zręcznościowych, aby zachować świeżość po 20 latach premier. W pogoni za tą nowością Payback rzuca ogromną gamę działań na ścianę, aby zobaczyć, co może się przyczepić, w tym dostosowywanie samochodów, pościgi policyjne, driftowanie, przedmioty kolekcjonerskie, skoki w terenie, wyścigi drag-and-you-miss-them oraz supersamochód sprinty autostradowe. Sam zakres działań jest na początku imponujący, ale konsekwentne problemy techniczne, oklepane opowiadanie historii, nierówne balansowanie i szalenie frustrujący system progresji łącznie osłabiają zabawę. Zemsta to jak siedzenie za kierownicą kosiarki samojezdnej podczas koszenia trawnika w pięknej posiadłości; może być ładny i mieć wiele do obejrzenia, ale wciąż jest żmudnym obowiązkiem.

Pobierz Need For Speed: Payback

Tyler i jego ekipa zostali zdradzeni i chcą zemścić się na mglistym zagrożeniu ze strony „The House”, podejrzanej organizacji, która zarządza analogiem Need For Speed ​​w Las Vegas. Z każdym nowym, stereotypowym wprowadzeniem postaci, rytmem fabuły i linią dialogową, mdłe opowiadanie sprawiło, że skrzywiłem się trochę bardziej, aż do niespełnionego i antyklimatycznego zakończenia. Po kilkudziesięciu godzinach „zmiażdżenia tego” i „zrobienia tego dla ulicy” z „dryfującymi anarchistycznymi hakerami”, zacząłem tęsknić za dopracowanym scenariuszem filmu Jason Statham.

need for speed payback pobierz

Z drugiej strony, otwarty świat Payback oddaje surowe piękno południowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych, z błyszczącymi śmieciami Vegas, rozległymi pustyniami Nevady i poszarpanymi skałami południowego Utah. W otwartym świecie jest mnóstwo billboardów do przebicia, krętych dróg do dryfowania i sekretnych przedmiotów kolekcjonerskich do wyśledzenia. Na mapie można zmierzyć się z mnóstwem wydarzeń, wyścigów i działań, a my doceniamy szeroki zakres treści, nawet jeśli niektóre wyścigi przypominają kopie wydarzeń, które już ukończyliśmy. Cóż, Need For Speed Payback Download zaskakuje nas na każdym kroku. Trudno się dziwić tak czy inaczej.

NFS Payback do pobrania na PC

Samochody, którymi jeździsz w tych atrakcyjnych sceneriach, są różnorodne i fajne. Modyfikacja wizualnego stylu samochodu jest wszechstronna, ale nigdy nie wydaje się szczególnie znacząca ani warta czasu i pieniędzy. Serio. Szkoda. Szkoda, że ​​porzucony system samochodowy jest tak męczący. Pozornie jest zbudowany, abyś mógł znaleźć części do starego samochodu i przebudować go na potwora. Przekonaliśmy? Pobierz Need For Speed Payback i sam zrecenzuj grę w komentarzu!

need for speed payback download

W praktyce, między zbieraniem części z tajemniczych map drogowych, przebudową pojazdów i ulepszaniem ich, te wszechstronne przejażdżki okazują się po prostu nie warte wysiłku wymaganego, aby uczynić z nich opłacalnych konkurentów. Niezależnie od pojazdu, starałem się cieszyć dotykiem gumy na drodze lub naprawdę rozpoznać, jak każdy samochód w danej klasie różni się od drugiego. Prowadzenie wszystkich typów samochodów jest często luźne i niejasno poza moją kontrolą. Dryfowanie jest nadmiernie uproszczone i nieprecyzyjne. Pościgi policyjne nie mają pilności i wyzwania, jak wcześniejsze wpisy franczyzowe. Do późnej fazy gry wyścigom ulicznym brakuje szybkości i kontroli, które mogą sprawić, że taka gra będzie napięta. A Wy? Co myślicie? Jak podoba Wam się Need For Speed: Payback? Dajcie znać w komentarzu.