The Sims 2

The Sims 2

22 sierpnia, 2021 0 przez admin

The Sims 2 download – pobierz pełną wersję Simsów 2 na komputer z modami.

The Sims 2 to kontynuacja najlepiej sprzedającego się tytułu w 2000 roku. Jest to kultowa i ponadczasowa gra, o której słyszeli chyba wszyscy. Za przygotowanie odpowiedzialne jest studio Electronic Arts, które idealnie wykorzystało sukces poprzednika i postanowiło wypuścić drugą odsłonę symulatora życia.

Skąd pobrać The Sims 2?


The Sims 2 download jest dostępny u nas, na stronie microgry.pl do pobrania całkowicie za darmo. Warto wykorzystać tę sytuację i pobrać grę jeszcze dzisiaj. W pierwszej części The Sims po kilkudziesięciu godzinach grania mogła wkraść się nuda i rutyna. Twórcy postanowili z tej nauki wziąć lekcję i poprawili grywalność. W dwójce simy posiadają obawy, uczucia oraz potrzeby, które musimy spełniać. Jeżeli w odpowiednim czasie nie zostanie wykonana jakaś akcja, to jest duża szansa, że niestety sim umrze. Dlatego gracz ma zawsze co robić, a nuda nie pojawia się nawet po wielu godzinach rozgrywki. Wolność jest bez wątpienia elementem, który pokochali wszyscy gracze w The Sims 2. Możemy w dowolny sposób kierować simami i to od nas zależy jak się będą zachowywać. Można sprawić, że będą się kłócić i nienawidzić, a jednocześnie postarać się, żeby między dwójką simów coś zaiskrzyło. Gotówka jest niezbędna, żeby simy mogły w prawidłowy sposób funkcjonować. Jest to w końcu symulator życia, więc wszystko wygląda dosyć realistycznie i jest przedstawione w ciekawy sposób. Pieniądze można pozyskać z różnych źródeł, a najważniejszym jest oczywiście praca. Oprócz tego można łowić ryby i je sprzedawać, dzięki czemu szybciej da się zarobić na nowe wyposażenie domu. Należy jednak pamiętać, że chodzić na ryby można tylko w dniach wolnych, które wybieramy sobie samodzielnie lub pojawiają się losowo. Za awans na kolejny szczebel otrzymuje się unikalny przedmiot, który zależy od tego jaką ścieżkę kariery wybraliśmy.

Starzenie się simów


W przypadku sportowca może to być piłka lub worek treningowy, natomiast jeżeli chodzi o złodzieja – wykrywacz kłamstw. W The Sims 2 grają głównie kobiety i dzieci, ale gra jest tak rozbudowana, że warto ją przetestować choćby z ciekawości. Pobierz The Sims 2 z microgry.pl i zaopiekuj się simami jeszcze dziś. Ważną kwestią, wymagającą omówienia jest też starzenie się simów. Ma to duży wpływ na rozgrywkę, ponieważ potrzeby simów zależą w dużej mierze od ich wieku.

pobierz the sims 2

Nie trzeba się jednak martwić o to, że bohater umrze zbyt szybko, ponieważ wszystko zostało odpowiednio zoptymalizowane przez twórców. Dlatego długość życia jest dostosowana tak, żeby ten mógł spełnić wszystkie swoje życiowe cele. Można też kupić specjalny eliksir, dzięki któremu życie naszej postaci się wydłuży. Jest to gra, która na tę chwilę jest już ponadczasowym klasykiem. Mimo upływu lat cały czas prezentuje się bardzo dobrze i zachwyca oprawą graficzną. Wymagania systemowe nie są zbyt duże, dlatego nawet na słabszych komputerach The Sims 2 download powinno działać bez zarzutów. Jest to bez wątpienia tytuł, który powinien znaleźć się na półce każdego zapalonego fana symulacji.

Wersja językowa


The Sims 2 do pobrania jest dostępne w polskiej wersji językowej u nas na stronie. Jest to najlepsza okazja, żeby się sprawdzić i zobaczyć, czy sobie poradzimy w roli opiekunów. Warto dodać, że jest to najpopularniejsza część The Sims, w którą cały czas grają ludzie na całym świecie. W rozgrywce online regularnie biorą udział setki graczy, którzy starają się jak najlepiej wychować i poprowadzić swoich bohaterów. Sama instalacja jest dosyć intuicyjna, dlatego nie powinna nikomu sprawić żadnych problemów. Po pobraniu uruchamia się instalator, który umożliwia wybranie dodatków do instalacji. Oprócz pełnej wersji gry i dodatków, można też użyć modów, które jeszcze bardziej podnoszą atrakcyjność rozgrywki. Mogą być zainstalowane podczas instalacji. The Sims 2 jest to produkcja, którą z pewnością wiele osób kojarzy jeszcze z dzieciństwa. Pomimo, że wyszły już kolejne części, to cały czas dwójka cieszy się największym zainteresowaniem. Tak naprawdę nie wiemy do końca na czym polega jej fenoment, ale pod względem grywalności nie ma sobie równych.