The Sims 3

The Sims 3

23 sierpnia, 2021 0 przez admin

The Sims 3 download z modami – pobierz pełną wersję gry na komputer bez zbędnego czekania. Simsy 3 do pobrania z naszej strony są po polsku! Co więcej, pobierasz ekspresowy instalator, a nie całą paczkę z grą.

Seria The Sims ma już prawie 20 lat i cały czas cieszy się dużą popularnością. Od tego czasu pojawiło się bardzo dużo dodatków i aktualizacji, które wzbogacają rozgrywkę.

Na czym polega The Sims 3?


Jest to po prostu gra, którą można kochać albo nienawidzić. Z pewnością większość osób słyszało o tej pozycji, a jeśli nie to koniecznie powinni przetestować The Sims 3 download jest dostępny u nas, na stronie microgry.pl. Nieprzerwanie od 2000 roku gracze dostają nowe części gry i dodatki, dlatego twórcy nie myślą nawet o zwolnieniu tempa. Z reguły to kobiety grają w The Sims, ale w ostatnim czasie na serwerach można zaobserwować też wzrost płci męskiej. Nic dziwnego, ponieważ gra zachwyca swoją oprawą wizualną i wciąga na długie godziny. Jak już rozpocznie się rozgrywkę to ciężko ją opuścić. Pobierz The Sims 3 i sprawdź rozwiązania, których nie było w poprzednich częściach. Warto również dodać, że niektóre rzeczy zostały usunięte przez autorów, a dotyczy to przede wszystkim modyfikacji, które spotkały się z krytyką. Gra uległa nieco zmianie w stosunku do poprzednich części. Żeby stworzyć sima wystarczy teraz pięć prostych kroków, które jednak mogą zająć trochę czasu.

pobierz the sims 3

W zależności od zaangażowania gracza może to potrwać nawet kilka godzin. Naszym zadaniem jest ustawienie podstawowych elementów, takich jak kolor skóry, płeć oraz imię i nazwisko. Wygląd i sylwetkę bohatera można dowolnie modyfikować i dostosować do własnych preferencji. W ten sposób można stworzyć nawet postać, która będzie podobna do nas. Wśród nowości wprowadzonych przez twórców, trzeba wymienić między innymi osobowość.

Uruchomienie gry


Po jej uruchomieniu oczom gracza ukazuje się okno z ponad 60 cechami do wyboru. Należy jednak pamiętać, że jeden sim może mieć tylko 5 cech maksymalnie. Takie rozwiązanie sprawia, że można idealnie odwzorować charakter postaci. Cechy można podzielić na cztery kategorie: fizyczne, towarzyskie, umysłowe oraz te, które dotyczą stylu życia. To właśnie głównie od zestawu cech, którym obdarzymy bohatera zależy w dużej mierze kim zostanie w przyszłości lub jak się zachowa w określonej sytuacji. Nieodłącznym elementem The Sims 3 jest oczywiście kupowanie oraz budowanie. Interfejs wygląda już zupełnie inaczej niż w poprzednich częściach, a wszystkie elementy domu są uporządkowane do konkretnych kategorii. Na szczególną uwagę zasługuje także menu, które umożliwia dokładne umeblowanie domu. Został tu użyty podobny interfejs jak ten przy budowaniu. W tej części można ustawiać meble w dowolnych miejscach, a także pod praktycznie każdym kątem. Oznacza to dużą swobodę i jeszcze większą wolność, która jest uwielbiana przez graczy The Sims. The Sims 3 do pobrania jest dostępne w polskiej wersji językowej u nas, na microgry.pl. Poprawiona została także oprawa graficzna oraz ścieżka dźwiękowa, która nadaje teraz niepowtarzalnego klimatu rozgrywce.

Ścieżka dźwiękowa


Za muzykę odpowiedzialny jest Steve Jablonsky, czyli ta sama osoba co wcześniej. Trzeba przyznać, że zrobił kawał dobrej roboty i należą mu się słowa uznania. Bohaterowi wyglądają przyzwoicie, a wszystkie animacje są dobrze wykonane i płynne. Gra nie ma dużych wymagań systemowych, dlatego nawet na słabszych komputerach powinna działać dobrze. Należy jednak pamiętać, że niektóre funkcje nie posiadają animacji, co sprawia, że gra jest mniej przyjemna. Podobnie wygląda sytuacja z miastem, ponieważ często gracz może mieć wrażenie, że w lokacji znajduje się tylko on i kilka innych osób. Gra należy do kategorii sandbox, co oznacza, że bohater może swobodnie poznawać otwarty świat i nie ma nałożonego celu przewodniego. Gracze w pełni korzystają z wolności i wymyślają coraz to nowsze sposoby interakcji ze światem wirtualnym. Na uwagę zasługuje również fakt, że seria The Sims w dużej mierze opiera się na nauce oraz teoriach dotyczących psychologii człowieka. Twórcą serii jest Will Wright, którego inspiracją były różne teorie naukowe, między innymi piramida Abrahama Maslowa. Oznacza to, że najpierw trzeba spełnić podstawowe potrzeby życiowe simów, żeby można było pójść dalej.