The Sims 4

The Sims 4

24 sierpnia, 2021 0 przez admin

The Sims 4 download – na naszej stronie nie pobierasz ogromnego pliku z grą, a ekspresowy instalator po polsku. Gra – Simsy 4 – oczywiście w pełnej wersji!

The Sims 4 to czwarta już odsłona ponadczasowego symulatora, który cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych serii gier, która odniosła ogromny sukces komercyjny.

Fabuła gry


The Sims 4 download jest dostępny za darmo u nas, na microgry.pl. Na rynku produkcja pojawiła się 2 września 2014 roku i niemal od razu zrobiła furrorę i wywołała zamieszanie. Za stworzenie odpowiedzialne jest studio EA Maxis, natomiast Electronic Arts zajęło się kwestiami wydawniczymi. W nowej części gracze mają jeszcze większe możliwości. Twórcy postanowili odświeżyć przede wszystkim interfejs, który teraz wygląda znacznie lepiej. Dzięki temu można łatwiej nawiązywać nowe znajomości oraz poznawać ludzi. W stosunku do poprzedniej wersji poprawie uległa także szata graficzna. Wymagania systemowe jednak nie są duże i posiadacze słabszych komputerów również powinni dać radę uruchomić The Sims 4 na podstawowych ustawieniach graficznych. Wprowadzono też dużo zmian w życiu sima, które dotyczą zdobywania nowych osiągnięć oraz rozwijania określonych cech charakteru. Rozgrywka toczy się z trzecioosobowej perspektywy, a naszym głównym zadaniem jest zarządzanie Simem. Trzeba planować mu codzienne zajęcia, imprezy oraz pracę, czyli tak naprawdę całe jego życie. Jest to doskonały symulator, który pozwala wczuć się w rolę rodzica i sprawdzić, czy jest się na to gotowym. Na samym początku gracz musi wybrać płeć, karnację, sylwetkę, wzrost, zarost, kolor oczu oraz pozostałe cechy personalne postaci. W przeciwieństwie do poprzednich części, bohaterowie w The Sims 4 mogą odczuwać emocje, takie jak radość, złość, miłość, euforię.

Wychowywanie simów


Warto również zwrócić uwagę, że ma to bezpośrednie przełożenie na dalsze życie sima, ponieważ wpływa na jego koncentrację oraz kondycję fizyczną. Podopieczny, którego przeszłość była trudna z pewnością będzie smutny i załamany, a także nie będzie posiadał żadnej motywacji do życia. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja, kiedy jego otoczenie będzie radosne i wesołe. W takich warunkach może on wyrosnąć na optymistę, który wręcz uwielbia życie. Jest to bardzo realistyczne, ponieważ w prawdziwym życiu wszystko wygląda podobnie.

pobierz the sims 4

Dzieci, które dorastały w kochającej i pełnej akceptacji rodzinie z pewnością mają większe szanse na zostanie dobrym człowiekiem w przyszłości. Należy też dodać, że twórcy postanowili zrezygnować z wielu rozwiązań, które były stosowane w poprzednich wersjach. Przede wszystkim zrezygnowano ze świata otwartego i przemierzania terenu bez opcji ominięcia ekranu ładowania. Niestety usunięte zostały też dzieci z The Sims 4, co spotkało się z dużym oburzeniem wśród graczy. Po wielu dyskusjach, autorzy postanowili wydać rozszerzenie do gry, które jest dostępne za darmo razem z czwartą odsłoną The Sims. Gra zajmuje 18 GB miejsca na dysku, ale instalacja rozszerzeń powoduje, że potrzeba jeszcze więcej wolnej pamięci.

Tworzenie bohaterów


Najlepiej mieć w zapasie około 2 GB lub więcej. Gra jest niezwykle rozbudowana, a wszystkie dodatki są bardzo dopracowane. Dzięki temu gra się nie nudzi szybko i zapewnia dobrą zabawę przez kilkadziesiąt godzin. Ogromna społeczność graczy sprawia, że powstało wiele dodatków, które wzbogacają rozgrywkę. Pobierz The Sims 4 z naszej strony, microgry.pl i wciel się w rolę opiekuna jeszcze dziś. Rodzinę simów gracz tworzy samodzielnie, dobierając odpowiednie cechy charakteru oraz wyglądu. Oznacza to, że można stworzyć sima, który będzie wyglądał idealnie tak samo jak my, a także będzie posiadał te same cechy charakteru. Dom można urządzić na wiele sposobów, a pomocny jest w tej kwestii rozbudowany panel do budowania oraz projektowania przestrzeni. Każde pomieszczenie można indywidualnie spersonalizować, dlatego budowa samego domu może zająć nawet kilka godzin. Stworzenie własnej postaci jest pierwszym krokiem w The Sims 4 do pobrania dostępne jest na microgry.pl w polskiej wersji językowej. Można dopasować wagę, kolor włosów, a także wzrost do własnych preferencji. Oprócz tego można dostosowywać detale, takie jak kości policzkowe.