Twierdza Krzyżowiec

Twierdza Krzyżowiec

26 lipca, 2021 0 przez admin

Gra Stronghold Crusader to symulacja średniowiecza. Gracze mogą wybierać pomiędzy trzema różnymi kampaniami do rozegrania. Pierwsza kampania, zatytułowana The Outremer Campaign, opowiada historię wypraw krzyżowych. Gracze mają możliwość stworzenia własnego władcy i poznania różnych aspektów życia w tamtej epoce. Pobierz Twierdza Krzyżowiec na PC w pełnej wersji!

Ta kampania zawiera różne misje: od pokonania przeciwników w bitwach po budowanie i zarządzanie kwitnącą wioską. W tej kampanii gracze będą musieli zbudować twierdzę, aby mogli chronić się przed atakami wrogich sił.

Druga kampania nosi nazwę The Teutonic Campaign, która opowiada historię dwóch braci, którzy mieszkają w Świętym Cesarstwie Rzymskim na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w czasach, gdy było ono atakowane przez Danię i Polskę-Litwę.

Akcja gry

Akcja gry toczy się w średniowieczu, gdzie sterujesz średniowiecznym królem. Głównym celem gry jest bycie królem wszystkich zamków w królestwie. Im więcej posiadasz zamków, tym większa staje się twoja armia i ekonomia.

W grze występuje trzynaście różnych frakcji, każda z własnymi unikalnymi budynkami i jednostkami. Istnieje również osiem różnych kampanii, których trudność stopniowo wzrasta w miarę przechodzenia przez nie. Musisz dokładnie zaplanować swoje ataki i obronę, jeśli chcesz przetrwać wystarczająco długo, aby stać się potężnym panem feudalnym.

Twierdza Krzyżowiec Download – wymagania sprzętowe

Gra jest przeznaczona do uruchamiania w systemach Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.

Poniżej przedstawiono minimalne wymagania systemowe do grania w grę: System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8 lub 10; Procesor: procesor 2,0 GHz; Pamięć: 1GB RAM; Karta graficzna: karta graficzna 128 MB zgodna z DirectX 9.0c lub nowszym (model cieniowania 3)

Twierdza Krzyżowiec do pobrania – recenzja

Akcja gry toczy się w średniowieczu, w Ziemi Świętej i jest grą strategiczną czasu rzeczywistego.

pobierz twierdza krzyżowiec

Gra Twierdza Krzyżowiec download opiera się na trzech głównych religiach: chrześcijaństwie, islamie i judaizmie. Gracz może wybrać grę dla jednej z tych religii, aby bronić swoich ludzi i próbować podbić Jerozolimę.

Gracz może również wybrać grę jako banita, który toczy wojnę przeciwko wszystkim trzem religiom lub po prostu walczyć o siebie. Celem gracza jest wykonywanie zadań lub misji oraz podnoszenie poziomu swojej postaci poprzez zbieranie punktów doświadczenia.

Świetny zabijacz czasu. Gorąco polecamy.